Autoškola Frýdlant

Autoškola Frýdlant

Jak nejlépe začít autoškolu ve Frýdlantu

Autoškola Frýdlant

Před zahájením výuky v autoškole si nejprve vyplňte žádost o řidičské oprávnění a posudek o zdravotní způsobilosti, které Vám potvrdí váš ošetřující lékar. Všechny uvedené dokumenty si můžete stáhnout v pravé části webu a následně vytisknout. Jakmile budete mít tyto náležitosti vyřízeny, tak nás kontaktujte nebo se dostavte osobně do naší autoškoly. Nezastihnete-li nikoho v autoškole, všechny potřebné informace obdržíte od paní Valentové v prodejně autodílů.

Jak probíhá výuka

Výuka probíhá na učebně autoškoly ve Frýdlantě jednou týdně, většinou v odpoledních hodinách. Termín výuky si určíte společně se skupinou uchazečů o řidičské oprávnění na první (úvodní) hodině. Snažíme se Vás naučite předpisy provozu, základní technické informace o vozidle a s paní MUDr.Schleiderovou si vyzkoušíte praktické zvládnutí první pomoci.

Při praktické výuce se snažíme pokud možno přizpůsobit Vašim časovým požadavkům. První jízdy probíhají ve Frýdlantě, kde byste měli získat potřebné zkušenosti pro následující jízdy v Liberci a naučit se tam zvládnout i složitější dopravní situace.

 

Support online

Termíny autoškoly a školení

AUTOŠKOLA zahájení

18.03.2019 od 16.00 hod.

od ledna 2019 jsme nuceni zdražit

kurz na osobní automobil. Info

v ceníku.

Profesní školení 2019

informace 602 764 824

Nacházíte se zde  : Úvod