Autoškola Frýdlant

Autoškola Frýdlant

Jak nejlépe začít autoškolu ve Frýdlantu

Autoškola Frýdlant

Před zahájením výuky v autoškole si nejprve vyplňte žádost o řidičské oprávnění a posudek o zdravotní způsobilosti, které Vám potvrdí váš ošetřující lékař. Všechny uvedené dokumenty si můžete stáhnout v pravé části webu a následně vytisknout. Jakmile budete mít tyto náležitosti vyřízeny, tak nás kontaktujte nebo se dostavte osobně do naší autoškoly. Nezastihnete-li nikoho v autoškole, všechny potřebné informace obdržíte na tel. 602 764 824.

Jak probíhá výuka

Výuka probíhá na učebně autoškoly ve Frýdlantě jednou týdně, většinou v odpoledních hodinách. Termín výuky si určíte společně se skupinou uchazečů o řidičské oprávnění na první (úvodní) hodině. Snažíme se Vás naučite předpisy provozu, základní technické informace o vozidle a s panem Čubanem si vyzkoušíte praktické zvládnutí první pomoci.

Při praktické výuce se snažíme pokud možno přizpůsobit Vašim časovým požadavkům. První jízdy probíhají ve Frýdlantě, kde byste měli získat potřebné zkušenosti pro následující jízdy v Liberci a naučit se tam zvládnout i složitější dopravní situace.

 

Support online

Termíny autoškoly a školení

AUTOŠKOLA zahájení

informace na tel. 602 764 824

Profesní školení 2020-2021

informace 602 764 824

Nacházíte se zde  : Úvod